Nowości z Motul’a

W ofercie pojawiły się nowe produkty firmy Motul przeznaczone dla użytku w warsztatach samochodowych.

brake_clean_750_mlMotul® Brake Clean jest skutecznym nie zawierającym chlorowcopochodnych węglowodorów preparatem czyszczącym do tarczowych i bębnowych układów hamulcowych, sprzęgieł i świec zapłonowych. Specjalnie opracowany skład chemiczny zapewnia efektywne usuwanie oleju, samrów, płynów hamulcowych i innych zanieczyszczeń. Ułatwia montaż i demontaż elementów mechanicznych. Nie używać na plastikowych czy lakierowanych powierzchniach.

 

 

 

 

 

 

parts_clean_750_ml

 

 

Motul® Parts Clean jest skutecznym nie zawierającym chlorowcopochodnych węglowodorów preparatem czyszczącym opracowanym w celu efektywnego usuwania olejów, samrów, pyłu z klocków hamulcowych, asfaltu, smoły i innych zanieczyszczeń. Odpowiedni do użycia w wielu zastosowaniach dzięki kompatybilności z elastomerami i materiałami plastikowymi. Szybko odparowuje ułatwiając prace w warsztacie.

 

 

 

 

 

intake_clean_750_ml

 

 

Motul® Intake Clean jest specjalnie opracowanym środkiem do usuwania osadów oraz nagarów na gaźnikach, przepustnicach, dyszach, komorach paliwowych, korpusach gaźników i układów wtryskowych, wtryskiwaczach i zbiornikach paliwa. Stabilizuje bieg jałowy i poprawia przyspieszenie silnika.

 

 

 

 

 

 

ez_lube_750_ml

 

 

 

Motul® EZ Lube jest wielofunkcyjnym środkiem smarnym i przeciwkorozyjnym przeznaczonym do róznorakich zastosowań włączając samochody, motocykle, łodzie, rowery i inne maszyny i urządzenia. Dzięki specjalnie opracowanemu składowi chemicznemu Motul® EZ Lube:

1. Penetruje i rozluźnia zapieczone i skorodowane połączenia mechaniczne takie jak śruby, sworznie czy zamki.

2. Smaruje mechanizmy linek, dźwigni hamulców i sprzęgieł i łańcuchów napędowych (rowerowych  czy motocyklowych).

3. Zabezpiecza wszystkie metalowe powierzchnie przed korozją poprzez pozotawienie ochronnego filmu olejowego.

 

 

motul motul szczecin

ZOBACZ NASZE AUKCJE NA ALLEGRO: